Samsung Galaxy S1

Shitet nga: Bekim 08 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes SAMSUNG GALAXY S1 ne gjendje shum te mire teknike me folii dhe pa asnje grrith te gjitha aplikacionet i ka te instaluara si fcb skype viber etj eshte ne gjendje te mire dhe punon shum shpejt baterinë e mban si me kan i ri per qmim asnje cent ma lir memory card nuk ka posedoj edhe adapter origjinal per të.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim