Samsung Galaxy S4 !!

Shitet nga: Dini 27 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S4 i ri i sapo ardhur nga Dubai .

Samsungi shkon bashk me paisjet : Adapter , Degjueset si dhe kablloja per PC .

Ka versionin Android 4.4.4

Aplikacionet : Viber , Facebook , Instagram , Facebook Messenger , Whats Up , Snapchat , Skype etj .

Telefoni eshte shum funksional dhe ne gjendje shum te rregullt , bateri afatgjate , leht i perdorshem , dhe vjen se bashku me SD Card ( Memory Card ) .

Na kontaktoni ne nr. 045 30 88 31 mundeni edhe ne Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim