Samsung Galaxy S4-u shit flm merrjep

Shitet nga: Samsung S4 05 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   215 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Galaxy S4 ose boj ndrrim me Galaxy S5.Shtoj pare sipas marveshjes
Pershkrimi ì telefonit :
Kapaciteti i memories 8giga, 12megapixel camera, nuk posedon gritha ne ekran.Nuk ka kurfar defekti osht ne gjendje perfekte teknike dhe optike.i perdrur 7muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim