Samsung Galaxy S4

Shitet nga: beck 12 Shk 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S4 i ardhur nga Amerika. Eshte shum pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte pa asnje grrith. Fotot jane origjinale.
Ndrrim bej eventualisht vetem me Nexus 5.

Per specifikacione ju lutemi klikoni ne linkun e meposhtem
http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones/SCH-I545ZKAVZW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim