Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Besnik 20 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Telefoni eshte shum i ruajtur, pak i perdorur dhe nuk ka demtime, gjithashtu bej ndrrim me
IPhone 5...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim