Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Arber 08 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S4 i ri , i ardhur nga dubai dora e dyte e Samsung Galaxy S4. I pa perdorur.

Android version 4.4.4
16GB
Te gjitha Aplikacionet i ka funksionale dhe nuk ka asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim