Samsung Galaxy S5

Shitet nga: Kushtrim 21 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Samsung Galaxy S5 ne gjendje shume shume te mire dhe te rujtun duket sikur i ri gjithashtu vjen me te gjitha pajisjet percjellse te tij.

Mundeni edhe ne viber


Ndrrime nuk boj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim