Samsung Galaxy S5

Shitet nga: grannit 04 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung s5 e ka programin mat tfundit t'samsung-it eshte ne gjendje perfekt nuk eshte i rrxuar asnjeher siq shihet dhe ne foto garancion ka edhe 12muaj pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim