Samsung Galaxy S5

Shitet nga: Leart 12 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S5 ne gjendje shume te mire, eshte i ruajtur dhe nuk ka ndonje grrith,

Per te interesuarit telefononi ne: 049 140391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim