Samsung Galaxy S5

Shitet nga: Fisi 13 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S5 i bardhe,32 GB.
Me te vjen edhe SD Card 64 GB.
Telefoni eshte blere ne Prishtine,ndersa Card eshte blere ne Amerike.
Telefoni ka garancion deri ne tetor te vitit 2016 dhe eshte i perdorur vetem 4 muaj.
Nuk ka demtime,nuk ka defekte.

Mundem me shit edhe telefonin veq 340 euro.

Per me shume me kontaktoni ne numrin 045-671-656.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim