Samsung Galaxy Star 2 Plus Duoss

Shitet nga: Cumi 14 Shk 03:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy Star 2 plus duoss Originall i perdorur 1 jave eshte Android vizjoni 4.4.2 i fundit gjdo gje e ka ne rregull. Boj edhe ndrrrim me Samsung galaxy S3 ose Mini


+38649400445 Veten ne Viber . Mundeni te shkruajeni .. Ose te Thirni

BOJEMI DHE NDRIME ..

. Mundeni te shkruajeni ..E mil-


CELULAR ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim