Samsung Galaxy Tab 3 10.1 Inch

Shitet nga: Festim 21 Maj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Tab 3 i ka keto karakteristika:

Dual core 1.6 GHz
Ram 1 GB
Memorja 16 GB.

Nuk ka asgje te prishur. Eshte shume pak i perdorur dhe ne pamje duket i ri.Kontaktoni ne Viber 0038649715534, pako hej poashtu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim