Samsung Galaxy Tab 3

Shitet nga: Lirim 06 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung galaxy Tab3
Me version 4.4.2
Me 2 kamera Prapa dhe para
Nuk ka vend per Katele
Ka Vend per Qip Micro Sd etj..
Eshte pak i perdorur
Ka 2 Processora ka 1.20
Ram 824MGB
Punon Retrica viber skype Facebook messenger whatss ap si dhe te gjithaa programet tjera
Osht ngjendje Perfekte ngjendje te rrregullt
Nrrroj edhe ma Galaxy s3 ose Iphone 4s
PRes Blers Serioz ...
Mund te Kontaktoni edhe ne Viber me ket numer +37745699537
Falemnderit per Mirekuptim...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim