Samsung Galaxy Win

Shitet nga: Lindi 17 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung galaxy win i perdorur, por i ruajtur me dy kartela dhe i qbllokuar (unlock)..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim