Samsung Galaxy Y

Shitet nga: Besim 02 Pri 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy y
eshte ne gjendje shume te mire, eshte i ruajtur, ka mbeshtjelles perpara dhe mbrojtes prapa, i punojn te gjitha aplikacionet, wifi i punon shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim