Samsung Galaxy Young

Shitet nga: Ferat 13 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Telefoni eshte ne gjendje te mire, eshte me touch. Kaversion android dhe vjen me adapter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim