Samsung Galaxy note N7000 + Samsung galaxy S2

Shitet nga: Kastriot 16 Maj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes galaxy note N7000 dhe galaxy S2.telefonat jan shum te rujtun.
Note ka edhe double bateri.jan n gjendje t rregullt.

049699881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim