Samsung Galaxy s4

Shitet nga: Defrim 20 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte i pa perdorun i ri dhe ne gjendje shum te mir ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim