Samsung Galaxy tab3 4g 3g lte me sim kartel

Shitet nga: Private 02 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet sasmung galaxy tab3 me sim kartel 4g 3g lte ne gjendje perfekte pa asnje grith dhe me paketim

Samsung tab3 lte 4g 3g tablet t
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim