Samsung Galaxys Blaze 4G

Shitet nga: Doni 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet cewlulari SAMSUNG Galaxy S BLAZE 4G
Eshte ardhe nga SHBA dhe eshte telefon i rralle sepse perdoret vetem ne rrjetet mobile ne perendim.
Eshte telefon shume i sigurte dhe i qendrueshem

shihini fotot

Çmimi 199 euro

Me shume lexoni ne linkun
http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Blaze-SGH-T769-Black/dp/B007URA092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim