Samsung S2 + Samsung Galaxy Mini. Shes ose Nderr..

Shitet nga: Naim. B 19 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   135 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsun galaxy S2
dhe Samsung galaxy Mini
Jan ne gjendje te mir Teknike
Bej ngrrim me iphone 4 ose Samsung S3
Qmimi i volitshem
Per mashum informacione na Kontaktoni
Ne Vala.Viber: 045400797 apo Ipko 049717855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim