Samsung S4 , 16 gb, 4 gb Memory card

Shitet nga: a 14 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shumë i rujtun,shihet edhe në foto i përdorur vetëm një jave, vje me adapter dhe mbrojtëse.
Mund të na kontaktoni edhe në viber. Gjysmë origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim