Samsung S4 LTE 4G

Shitet nga: Toli 07 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung S4 I9505 4G te ri ne paket ndrrim nuk baje ka tre ngjyra te bardh te kalter dhe te zi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim