Samsung S4 dhe HTC HD2

Shitet nga: Dardani 14 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung s4 dhe htc hd 2
samsung e ka ekranin e djeg kurse htc eshte ne gjendje shume te mire
Cmimi per te dyt : 130€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim