Samsung S5 Galaxy finqe i ri n pakete!!

Shitet nga: Mentor 03 Krr 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefon Samsung S5 origjinal, jo t'Kines fallc, te paperdort me gjitha pajisjet e veta, i ri n'kuti sic pe shini edhe n'foto dhe punon me cfardo operatori:)

Telefoni eshte sjelle pej Kanade edhe ka garanci edhe 1 vjet e gjys gati.

Cmimi 330 euro:)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim