Samsung S5 Mini me dy sim, orgjinal.

Shitet nga: Samsung S5 mini me 2 sim, orgjinal 04 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Samsung S5 mini me dy kartela ,telefoni eshte orgjinal dhe ne gjendje shume te mire,po thuj se i ri .
per me shume info me kontakto ne tel.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim