Samsung alpha gold

Shitet nga: vjosa 17 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES SAMSUNG ALPHA GOLD ME QMIM 320 € . ESHT I RI DHE VEQ 2 MUAJ I PERDORUR. PER INFO NE TEL :049261546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim