Samsung ativ s 16 gb , 120 €

Shitet nga: adi 20 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung ativ s 16 gb origjinal me 16 gb te vetat dhe 16 kard memorie, i bejn gjitha programet eshte i ardhun prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim