Samsung galaxy, Nokia lumia

Shitet nga: 044 188 765 29 Krr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
I vogli eshte shitur ( ne mes)

Samsung galaxy gio (ka kamere 3.2 Megapixel punonn shum mire, ka version Jelly bean )-----------30euro

Nokia lumia 900 ( Tip i rii, ka dy kamera perpara 1.0 megapixel dhe mbrapa 8.0 megapixel , xhami eshte i krisur por punon shume mire ) ------------- 40 euro


Kane viber,facebook twiter ,whats up etj...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim