Samsung galaxy 4

Shitet nga: Isa 22 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Samsung Tablet 4 i posa ardhur nga Gjermania i pa perdorur,tab4 mund te perdoret edhe si telefon ka vend per kartel dhe per nje micro kartel.
te interesuarit mujn te kontaktojne ne telin e larte shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim