Samsung galaxy core 2

Shitet nga: Albion 24 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy core 2 100% origjinal ngjyra e zez oshe me dy kartela me dy kamera para dhe prapa osht shum i rujten nuk ka as ni grith telefoni posedon adapterin , mbrojtese , kablon e internetit per ma shum info ntel 045-671-637 si dhe viber +37745671637 qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim