Samsung galaxy s2 plus

Shitet nga: Faik Xhemajli 15 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung galaxy s2plus me dy fotrolla+kablla dhe samsung galaxy pocket me fotroll dhe kablla dhe adaptera te dy me një qmim shum të mirë 250 punojë shum mir samsung galaxyS2 plus I perdorur 2 muaj dhe samsung galaxy pocket I perdorur 7 muaj per me shum informata na kontaktoni edhe ni viber 044356321.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim