Samsung galaxy s2

Shitet nga: arbenn 07 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt xhamin e ka te krisur dhe kushton 10 euro me ja ndruu , baterin e ka te ree tjerat opsione I punojn perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim