Samsung galaxy s3 100% ndrroj me iphone 5 os 5s..

Shitet nga: samsung 20 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
shes samsung galaxy s3 4g lte 16 gb version amerikan, ne gjendje shum te mir teli osht version amerikan ska vend per sim kartel ,I bejne te gjitha aplikacionet si: Tango, Viber , Youtube , Skype , Facebook google play store first mobil market ,te gjitha lojerat asphalt 8 te instaluar, etj teli ka ngjyr te bardh dhe osht ne gjendje perfekte boj edhe ndrrim e cek edhe nje her telefonit nuk munet me ju vnu sim carda (as e vales as ipkos as z mobile )ska ven hiq per me ju vnu boj ndrrim me skuter shtoj edhe pare nvaret prej llojit te skuterit bej ndrrim edhe me naj telefon shtoj edhe pare nvaret prej telit ndrroj me iphone 5s me icloud ose 5 ose camer gopro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim