Samsung galaxy s3 tab 7.0 - U shit

Shitet nga: Albert 16 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsungun e tipit s3 tablet eshte ne
Gjende shum te mir eshte bler para dy muajve 199 euro ne zbritje , e shes me qmim te arsyeshem per arsye tmos
Perdorimit , ika dy kamera ekranin e ka 7.0 , 1.2 ghz , 1 gb ram
Memory , eshte shum i shpejt edhe praktik per perdorim , tableti vjen me
Adapter dhe paketim eshte sikur i ri pak i perdorun... Nr kontaktit : 045671110 Ky nr eshte edhee viber ket qmim e ka veq sot kush e blen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim