Samsung galaxy s4

Shitet nga: sh.v 23 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet samsung galaxy s4 16 giga full unlock, eshte i bardhe ska asni defekt dhe as ni grith si i ri osht modeli I9500 qmimi fundit 250 euro. me lir nuk shkon,vjen me paket tveten me degjojsa adapter origjinal po ashtu me to vin edhe 3 fotolla per telefon garantoj qe nuk o i vjedhun lajmerohuni ne viber +38649250006 ose ne gmail vshkelqim@gmail.com Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim