Samsung galaxy s5 lte 4G i bardh 16 giga

Shitet nga: Samsung s5 lte 4G 16 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet samsung galaxy s5 lte 4G i barsh 16 giga bajt upgrade deri 126 giva me micro qip dhe permban dy metra ner uj pa kurfar problemi
Samsungi osht ma shpejt ne internet se galaxy s5 t thjesht fotot jan original te telefonit
NGjendje tregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim