Samsung galaxy young

Shitet nga: qeku 28 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet samsung galaxy young, telefoni osht i ri dhe osht i pa perdorur, osht i ardhur nga zvicra, po ashtu i kam edhe dy tjer jan te perdorur pak edhe ata jan te njojt samsung galaxy young.
Qmimi osht i volitshum,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim