Samsung galaxy young

Shitet nga: xxxxxxxxx 07 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung galaxy young ne gjendje te mire dhe i ruajtur .
Qmimi:50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim