Samsung note 3 neo DUOS 16gb

Shitet nga: Agon 23 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ky telefon Samsung Note 3 neo me garancion edhe 15 muaj.

Eshte super i shpejte dhe e mban baterine gjithe diten. Ekrani eshte fantastik dhe shume i mire per perdorim

Telefoni esht me dy kartela, njera ben edhe me 3G

Vjen me kuti dhe te gjitha pajisjet origjinale samsung. Mbushes origjinal etj.

Cmimi 270.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim