Samsung s3 mini

Shitet nga: shkelzen 07 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet samsung s 3 mini me dy vite garancion samsungu esht i bler ne neptun dhe esht i ri me dy vite garancion ne neptun naj ka ble firma shitet sespse nuk me duhet se kam tjeter tel ndrrim vetem me htc on m7 ose m8 per ma shum na kontaktoni ne kete nr 049127288 044333612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim