Samsung s4 alumin case

Shitet nga: samsung s4 13 Qer 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Prishtinë
Case (mbrojtse nga alumini) per samsung s3 nga kanada
HUNTER F CASE muni me lyp n internet me kete emer --(8 euro)
Flip cover eshte mbrojtse e dy anshme qe ngjitet mrapa telefonit dhe perpara qe dmth ofron mbrojte edhe per ekran t s3 edhe per pjesen mrapa (5 euro)
Mbrojtse alumin ngjyr kaltert me gumm eshte shum e mir sepse n anen e jashtme eshte aluminn kurse mrena ku futet telefoni eshte gum e but dhe ofron mbrojtje maksimale --(4 euro)

Mbrojtse plastike 0.5 mm ofron mbrojtje modeste per telefonin --(2 euro)
Nqoft se jeni te interesuar mi ble te gjitha athere qmimi o 17
euro

Muni me kontaktu edhe whatsapp ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim