Samsung s4 i sa po ardhur prej anglis

Shitet nga: skenda 16 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
shes samsung s4 ne gjendje shum te mir dhe pa asni grrith kontakt edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim