Samsung tablet 8gb

Shitet nga: artiola 14 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
punon mire dhe eshte ne gjendje te reegullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim