Servisim, Dekodim i telefonave.Formatizim i komp..

Shitet nga: valon 24 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Dekodojme te gjitha llojet e telefonave, si dhe bejme formatizimin e kompjuterve

gjendemi ne Drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim