Shes iPhone 4 - 16GB (FULL UNLOCK) i ruajtur shum

Shitet nga: Lirigzon 06 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Prishtinë
Titull: Shes iPhone 4 -16GB (FULL UNLOCK)

Përshkrim i sendit:
Shitet iphone 4 origjinal shum pak i perdorur punon ne rregull,telefoni ka ngjyre te zez ,i ka 16GB , ka viber,facebook,tango.Bashke me iphone vjen edhe nje adapter 2 metra dhe 2 mbrojtese(fotrolla).Telefoni punon ne rregull dhe eshte pak i perdorur.Telefoni eshte i qbllokuar komplet dmth pa kod (full unlock)punon me te gjitha kartelat VALA,IPKO,Z Mobile etj..

Nr. 049 - 888 - 830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim