Shes iPhone 5s 16gb I zi full unlock

Shitet nga: iPhone 29 Maj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
iPhone 5s 16gb I zi
Punon me krejt kartelat e Kosoves (sim free, full unlock)
Iphoni eshte shum i rujtun dhe pa defekt
Posedon adapterin dhe usb kabllin origjinal

320 Euro

049 482 845

plus 6 5s 5c 5 galaxy S6 s5

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim