Shiten - Telefonat Samsung MINI dhe Samsung Sta..

Shitet nga: Arben 17 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten:

Samsung Galaxy mini ! I Bardhe! 35 Euro.

Samsung Star II. I Bardhe! 35 Euro.

Mundet nderrim me ndonje paisje telefon me te mire!...

galaxy, samsung, note, s4, s5, s6 s6 edge, note edge...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim