Shiten dy numra te lehte telefoni urgjente

Shitet nga: xxxxx 08 Maj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Shes dy numra te telefonit urgjent ata jane: 045/888-884 dhe 049/577-577 te interesuarit te kontaktojn,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim