Sony-Erickson HD

Shitet nga: Artoni 28 Krr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet telefoni ne gjendje te rregullt me adapter,
baterine e mane 4-5 dite.

foto nga interneti

telefoni eshte qe hapet dhe i del tastatura, eshte me internet po nuk ka viber.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim